İçsel Denge Eğitimi Hizmeti

Toplumumuzda her yaş kadın için belirlenmiş düşünce ve davranış kalıpları vardır. Bu davranış kalıbının dışına çıkan kadın toplum tarafından baskıyla karşılaşır ya da baskıyla karşılaşma korkusu altında o kalıp içerisinden çıkamaz ve içindeki sıkıntılar gittikçe büyümeye devam eder. Özgürleşemez, kendi benliğini, özünü değiştirmek zorunda hisseder. Bu durumda içsel huzursuzluk artar ve içimizdeki ‘ben’ zaman içinde bize sırtını döner. 
 
Her kadının içinde bir eril parça ve her erkeğin içinde bir dişi parça bulur. Dişi ve eril dengesi kişinin tam ve bütün bir ‘ben’ olabilmesi için gereklidir. Örneğin kimi kadınların eril yönü ağır bastığı için her şeyi kendi yapmak zorunda hisseder. Sonrasında bu durumdan yorulur ve erkeğinin onun için hiçbir şey yapmamasından şikâyet eder. Ancak kadın en baştan erkeğin yapması gerekenleri de yaparak dengeyi bozmuştur. Bu nedenle şikâyet etmek yerine dengeyi düzeltmeye odaklanmalıdır. Aksi takdirde ilişkiler daha da gerilime sürüklenir. 
 
Gerçek bir dişi içindeki eril parçayla barışmış olandır. Eril parçasıyla barışan dişi, içsel dengesini sağlar ve kendi gücünü yeniden hisseder. Bu sayede bilinçaltından gelen ve fark etmeden yaydığı enerjiyi değiştirerek hayatına tam ve bütün insanları çeker.
 
İçsel denge sağlama sürecinde;
 
Meditasyon yaparak rahatlıyor, zihnimizi doğru nefes almaya odaklıyor ve düşüncelerimizi yavaşlatarak alfa seviyesine indiriyoruz. Alfa seviyesinde evrenle bağlantı kurabilmek için beyin frekanslarımızı yeterli seviyede yavaşlatmış oluyoruz. 
 
Vücudumuzda eril parçamızın olduğu bölgeyi buluyor ve oradaki yoğunluğu somut olarak hissediyoruz.
 
Sonrasında içimizde eril parçayı buluyoruz, onu tanımlıyoruz ve onunla konuşuyoruz. 
 
Eril parçamızı olduğu gibi kabul ediyor muyuz? Bize neden sırt çevirmiş? Barışmak istiyor muyuz? Kaybetmekten mi korkuyoruz?
 
Eril parçamız olarak kendimize neler öneriyoruz? Nasıl barışabiliriz bizdeki neleri eleştiriyor? Sevginizi akıttığınızda onunla barışmak istediğinizde cevabı ne oluyor?
 
Bu çalışma sayesinde eril parçasıyla barışan dişi aslında kendi benliğinde yıllardır dargın olduğu parçasıyla barışmış oluyor ve onunla bütünleşiyor, iç içe geçiyor. Yıllardır sırtında taşıdığı o yükü atmış oluyor. Bozulan dengeyi tekrar sağlayan dişi, artık kendine daha çok inanan ve kadın olmasından kaynaklanan, yani kendiliğinden, doğuşundan gelen özgüvenine yeniden kavuşmuş oluyor.
 
Çalışma Süresi 90 Dakikadır.