Tablet Destekli İngilizce Öğrenim ModeliFidanay Koçluk ve CanEnglish işbirliği ile TABLET DESTEKLİ İNGİLİZCE ÖĞRENİM MODELİ
 
Fidanay Koçluk ve CanEnglish işbirliğiyle, farklı çocukların, farklı algılarını dikkate alarak kurduğumuz sistem, klasik yöntemlere oranla çok daha etkili ve kalıcıdır. Öğrencilerimiz bir çok değişik aktivite ve görsel sunularla, görerek, duyarak ve pratik yaparak öğrenirler. Çocuklarımız yüzlerce kelimeyi resimlerle ilişkilendirir, bu kelimeleri bilgisayar programlarında kullanır ve bildikleri ünlü kahramanların videolarını izleyerek, drama çalışmaları yaparlar.
 
EĞİTİM MATERYALLERİ
 
CanEnglish Eğitim Programları‘nda deneyimlerimizin ışığında hazırladığımız materyalleri, Oxford‘a ait Everybody Up ve World Quest serisiyle birlikte kullanıyoruz. Çocuklarımızın öncelikle konuşma pratiğini geliştiriyor, onlara sırasıyla dinleme, okuma, yazma becerileri kazandırıyoruz.
 
PROJEKSİYON İLE ÇALIŞMA
 
Bilgisayar programımızla öğrenilen kelimeler, sınıflarda projeksiyon yardımı ile tekrar ediliyor. Bu kelimeleri cümle içinde kullanan çocuklarımız, gramer öğrenme konusunda zorluk çekmiyor.
 
BBL (BRAIN BASED LEARNING) NEDİR?
 
BBL, hayatın içindeki İngilizceyi bir çok aktiviteyle öğreten "Can" yöntemidir. Ezbere karşı doğal bellek, tekrar yerine yaratıcılık, hissedilen yerine derin anlamlar yaratmaya çalışmak, BBL sisteminin temelleridir.