Bilinçaltı Olumsuz Kodların Değişmesi

Geçmişteki kırgınlıklar algınızı gölgelendirir. Günlük uğraşılarınız ve egonuzun baskısıyla gelen istekler, doğru tercihler yapma becerinizi sekteye uğratır.
 
Geçmişteki kalıntıları temizlemek, yaşadığınız ana dair dürüst olmak ve hayallerinizin de ötesinde bir gelecek hayal etmek çok önemli bir süreçtir. Bu süreç, spiritüel canlanma, duygusal dönüşüm ve derinlerde saklı amacınızla yeniden bağlantı kurma için kapsamlı bir yaklaşım sunar. Artık size fayda sağlamayan tüm yanlış inanç ve varsayımlardan kurtulmanız mümkün. Yapacağınız bu temizlik, kendinizle, başkalarıyla ve şu anki haliyle yaşamınızla barıştığınızda ortaya çıkan, akla hayale sığabilecek en büyük sevgiyle derin ve engin bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak, izin verirseniz sizi de etkileyecektir. Fiziksel bedeninizi; biriken stres ve zehirden arındırmak için zaman ayırdığınızda, enerjiniz artacak, canlanacak, en üst seviyede işlev göstermeye başlayacaksınız.
 
Ayrıca bol miktarda güç, güven ve derin içsel huzur elde edecek, zihin ve duygularınızı arındırmayı başaracaksınız. Bilinçaltı kodlarınızı değiştirerek dikkatinizi iç dünyanıza götürecek spiritüel bir canlanma yolculuğuna çıkaracak. Bedeninize uygulayacağınız fiziksel bir temizlik gibi, bilinçaltı kodlarınızdaki değişiklik de sizi geçmişin kötülüklerinden arındıracak, ruhunuzun amacıyla buluşturacak ve size, düşünce netliği ve ilham gücü kazandıracaktır.